Paraksta sadarbības līgumu
4.septembris Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai (RTA) bija zīmīgs ne tikai ar jauna studiju gada sākumu, bet arī sadarbības stiprināšanu ar Viļakas novada domi. Zinību dienā RTA rektors Edmunds Teirumnieks un Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs Viļakas novada skolēnu klātbūtnē parakstīja sadarbības līgumu. Viņi pārrunāja arī jautājumus par augstākās izglītības iespējām Latgales reģionā, studiju programmu piedāvājumu RTA, kā arī par iespējamo sadarbību studiju programmu īstenošanā. Viļakas novada skolēni apmeklēja Inženieru fakultātē esošās laboratorijas, kā arī tika iepazīstināti ar studiju programmu piedāvājumu.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!