Apkures sezona sākusies
Laika apstākļiem kļūstot vēsākiem, pilsētā sākusies apkures sezona. Līdz 28.septembra pēcpusdienai apkure Balvu pilsētā bija pieslēgta Balvu novada domei un tās pakļautības iestādēm, kā arī četrām daudzdzīvokļu mājām. A/s “Balvu Enerģija” valdes priekšsēdētājs Aivars Zāģeris informēja, ka katru dienu saņem arvien jaunus iesniegumus ar lūgumu pieslēgt apkuri.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!