Apbalvojums mūsu dakterei
Latvijas Ārstu biedrība izteikusi atzinību par ieguldījumu Latvijas iedzīvotāju veselības aprūpē, primārās veselības dienesta izveidē un nostiprināšanā ārstei Līgai Kozlovskai un apbalvojusi viņu ar biedrības otrās pakāpes Goda zīmi “Tempus Hominis” (cilvēka laiks).
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!