Ārsti slēdz līgumus
Nepilnu mēnesi līdz obligātajam E-veselības sistēmas lietošanas uzsākšanas termiņam (2018.gada 1.janvārim) kopā jau 83% ģimenes ārstu ir noslēguši līgumu par E-veselības lietošanu. Visaktīvāk līgumus slēdz Vidzemē, šobrīd sasniedzot 96%. Līgumu noslēgušo ģimenes ārstu skaits būtiski pieaudzis arī pārējos Latvijas reģionos – ja novembra vidū visvairāk līgumus bija noslēguši Zemgales ģimenes ārsti, tad šobrīd visaugstākā aktivitāte vērojama tieši Vidzemē (96%), savukārt Zemgalē un Latgalē – 90%.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!