Trešdiena, 24. jūnijs 2026 11°C Balvi
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Gunta Raibekaze vadīs pilsētu

Pirms 14.decembra domes sēdes, kā arī domes sēdē izskanēja jautājums,- vai nu jau bijusī Vīksnas pagasta pārvaldes vadītāja Gunta Raibekaze kļūs par novada pašvaldības izpilddirektores vietnieci un vadīs Balvu pilsētas darbu? Tolaik novada vadītājs Aigars Pušpurs paskaidroja, ka tas nav domes sēdes jautājums. Arī “Vadugunij” viņš atzina, ka jebkādas iespējamās izmaiņas iespējamas pēc sarunām un pārrunām. “Uzskatu, ka pilsētas pārvaldīšanas funkcijas jāveic izpilddirektora vietniekam,” viņš uzsvēra. Tolaik opozīcija sprieda, ka bez pamatojuma nav jēgas mainīt līdzšinējo modeli, kad Balvu pilsētas pārvaldnieks ir vienlaikus Saimnieciskās nodaļas vadītājs. “Vai nenotiek izrēķināšanās ar opozīciju?” tolaik jautāja deputāts Pēteris Kalniņš. Lai vai kā, bet līdzšinējais izpilddirektora vietnieks Jānis Roginskis ir atstājis savu amatu un no otrdienas šajā amatā strādā Gunta Raibekaze.

Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!