Notriec gājēju
22.decembrī Balvu pagastā 1968.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu “Opel” un notrieca gājēju – 1937.gadā dzimušu sievieti. Gājēja, kuru pēc notikušā nogādāja medicīnas iestādē, ceļa braucamo daļu šķērsoja ārpus gājēju pārejas. Pēc ceļu satiksmes negadījuma policija uzsāka administratīvo lietvedību.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!