Ugunsgrēkā cieš cilvēks
Pagājušajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Ostratu ielu Viļakā, kur vienstāvu dzīvojamā mājā pie krāsns dega malka 3,5m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba cietušu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. VUGD izsaukumu uz ugunsgrēku saņēma pulksten 17.56, likvidēja pulksten 19.07.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!