Atcerēsies Stompaku kaujas
2.martā plkst. 10.30 Viļakas pamatskolā ciemosies ģenerālleitnants Raimonds Graube, lai kopā ar skolēniem atcerētos Stompaku kaujas. Savukārt plkst. 12.00 Kultūras un radošo industriju centrā Viļakā notiks pasākums “Mums bija jāmirst, lai dzīvotu simti”. Pēc pasākuma plānots Stompaku kaujas vietu apmeklējums.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!