Sumina mediķus
Valsts svētku priekšvakarā veselības ministre Anda Čakša veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus, kā arī balvas par ieguldījumu un veiksmīgu sadarbību veselības aprūpes nozares attīstībā. No Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības mediķiem ar Atzinības rakstu apbalvoja pediatri Dagmāru Mūrnieci par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu ārsta pienākumu pildīšanu bērnu veselības aprūpē; kā arī reanimācijas nodaļas vecāko māsu Vandu Supi par profesionālu un godprātīgu darbu, pildot reanimācijas nodaļas vecākās māsas darba pienākumus.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!