Cik ātra būs ātrā palīdzība?
Vakar Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece Anita Petrova, Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Inta Kaļva, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Balvu punkta vadītāja Aija Čerevina devās uz Gulbeni, kur tikās ar NMPD direktori Lieni Cipuli, kura informēja par ieceri ieviest jaunu pieeju brigāžu darba organizācijā. Tāpat L.Cipule atzina, ka ir izdots rīkojums ar 1.augustu Balvos saglabāt tikai vienu dežūrējošo diennakts brigādi līdzšinējo divu vietā. Tas nozīmē, ka dienā dežūrēs divas brigādes, naktī – viena. Balvenietes bija nemierā ar šo lēmumu. Par to vairāk nākamajā “Vaduguns” numurā.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!