Apkures sezona pilsētā sākusies
Laika apstākļiem kļūstot vēsākiem, pilsētā sākusies apkures sezona. Līdz 1.oktobra pēcpusdienai apkure Balvu pilsētā bija pieslēgta 42 objektiem – tai skaitā iestādēm un daudzdzīvokļu mājām. A/s “Balvu Enerģija” valdes priekšsēdētājs Sandris Šalajevs informēja, ka katru dienu saņem arvien jaunus iesniegumus ar lūgumu pieslēgt apkuri.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!