Vienu noķēra, otrs aizgāja
Sestdien Viļakas novada čempionātā makšķerēšanā uz Rēzeknes upes startēja 20 sportisti. Pirmo vietu izcīnīja Aldis Prancāns no Šķilbēniem (1,220 kg), aiz sevis atstājot Raimondu Plešu no Medņevas (1,160 kg) un Vitoldu Prancānu (0,701 kg). Sacensību tiesnesis Pēteris Vancāns pastāstīja, ka Aldim uzvaru nodrošināja noķertais lielais plaudis: “Tiesa, otrs aizgāja.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!