Kopā ar prezidentu iededz eglīti
Trešdien Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni kopā ar aktīvām un kuplām Latvijas ģimenēm pie Rīgas pils iededza Ziemassvētku egli. Sveicot klātesošos, Valsts prezidents uzsvēra, ka Latvijas pagātne, tagadne un nākotne nebūtu iespējama bez zinošiem, krietniem un atbildīgiem cilvēkiem un stiprām ģimenēm un dzimtām, kuras savu enerģiju velta, lai dzīvotu un strādātu Latvijā un izaudzinātu mūsu jauno paaudzi.
Dalībai Rīgas pils Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā pēc Valsts prezidenta aicinājuma Latvijas Pašvaldību savienība nominēja 20 ģimenes, tostarp Laganovsku ģimeni no Baltinavas novada.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!