Iet bojā jauns vīrietis
8.janvārī pulksten 17.35 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Viļakas novada Vecumu pagastu. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka meža tehnikā – starp manipulatoru un aizsargrežģi – iespiests vīrietis. Izmantojot hidraulisko instrumentu, glābēji jaunieti atbrīvoja. Diemžēl viņš gāja bojā. Jaunietis bija 18 gadus vecs.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!