Viļakā aktivizēsies rūķi
No 19. līdz 23.decembrim Viļakas novada rūķi apņēmušies nogādāt saldumus no Ziemassvētku vecīša gan vientuļajiem senioriem, gan bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādes. Tāpat 22.decembrī rūķi izbrauks Viļakas pilsētu, lai piestātu pie iestādēm, Eržepoles ielas māju pagalmā un stāvlaukumā pie pilsētas autoostas.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!