Viļakas pārvaldei pieaugums
Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze DIĀNA DEŅISOVA informē, ka pagājušā gada martā Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās izglītības dienesta Otrās mācību rotas kadeti uzsāka mācības programmā “Robežapsardze”. Savukārt šī gada februāra beigās, sekmīgi nokārtojot profesionālās kvalifikācijas eksāmenu, 32 kadeti saņēma profesionālās izglītības dokumentus par kvalifikācijas “Valsts robežsardzes inspektors” piešķiršanu. Kadeti tika pārcelti jaunākā inspektora amatos un saņēma kaprāļa uzplečus. Divi jaunie robežsargi turpinās dienestu Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldē.
Jāpiebilst, ka, piemēram, pagājušā gada martā intervijā “Latvijas Radio” Valsts robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts atzina, ka Valsts robežsardzē trūkst 11 % jeb 260 darbinieku. Viņš uzskata, ka pamata iemesls darbinieku trūkumam ir nekonkurētspējīgs atalgojums, arī demogrāfiskā bedre un jauniešu sliktā fiziskā sagatavotība. Vienlaikus viņš atzinīgi vērtēja, ka ir paaugstināts atalgojums kadetiem.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!