Aicinājums iedzīvotājiem
12.jūlijā pēc operatīvo dienestu sanāksmes Balvu novada domes priekšsēdētājs S.Maksimovs kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), Valsts policijas, pašvaldības policijas un Valsts meža dienesta pārstāvjiem, spriežot par rīcību sevišķas bīstamības ugunsnedrošajā situācijā, nolēma vērsties pie iedzīvotājiem ar aicinājumu: “SAKARĀ AR AUGSTO UGUNSBĪSTAMĪBU LŪDZAM IEDZĪVOTĀJUS BŪT ĪPAŠI UZMANĪGIEM AR UGUNI, KĀ ARĪ NEDOTIES MEŽĀ BEZ ĪPAŠAS VAJADZĪBAS!”
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!