No Covid pagaidām izdevies izvairīties vien divām skolām
Turpinoties skolēnu un nevakcinēto skolotāju testēšanai izglītības iestādēs, atklāj arvien jaunus Covid-19 saslimšanas gadījumus. Balvu novadā, kā informē Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītāja Inta Kaļva, noteikta karantīna vairāku skolu klasēm, savukārt līdz 5.oktobrim attālināti mācās visu klašu skolēni Žīguru pamatskolā. No saslimšanas pagaidām ir izdevies izvairīties vien divām izglītības iestādēm – Stacijas un Eglaines pamatskolu kolektīviem.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!