Spriež par veloceliņa izbūvi
30.septembrī Balvu novada ārkārtas domes sēdē izskatīja deviņus darba kārtības jautājumus, tostarp deputāti atbalstīja lēmumu slēgt Sadarbības līgumu ar sabiedrību ar ierobežotu atbildību “Latvijas Valsts ceļi” par sadarbību gājēju/velosipēdistu celiņa Balvi- Kubuli izbūvi un uzturēšanu. Pašlaik norisinās projektēšanas darbi. Plānots, ka būvdarbi varētu uzsākties 2023.gadā.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!