Balvos atvērta otra Covid nodaļa
SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” izlēmusi ar 1.novembri atvērt papildus gultasvietas Covid-19 pacientiem.
Ir ņemta vērā pieaugošā slimnīcu noslodze Latvijā, kad strauji aizpildās Covid-19 pacientiem atvēlētās gultasvietas stacionāros, arī Balvos jau esošā nodaļa ir noslogota 100%. Otra Covid nodaļa būs ar 10 gultām, un to atver, pārprofilējot pediatrijas nodaļu. Pediatrijas profils netiek slēgts, taču to integrējam terapijas nodaļā, kā tas bija arī pagājušajā Covid-19 periodā.
Kā iestāde esam pielāgojuši pacientu plūsmas, lai nodrošinātu pacientam drošu atrašanos iestādē un personālam – drošu darbu!
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!