Gāzes noplūdē cieš divi cilvēki
7.martā pulksten 17.08 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Tautas ielu Balvos, kur piecstāvu mājas dzīvoklī bija konstatēta gāzes noplūde. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās pieci iedzīvotāji, bet ugunsdzēsēji glābēji evakuēja vēl desmit cilvēkus. Notikumā cieta divi cilvēki, kuri nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Savukārt SIA “Latvijas propāna gāze” darbinieki novērsa gāzes noplūdi, telpas izvēdināja, un pulksten 18.58 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!