Klātienes seminārs Balvos
Balvos, Brīvības ielā 46a, 28.aprīlī noritēs saistošs seminārs, lai lauksaimniekus informētu par aktualitātēm. Piedalīsies Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja E.Mozule, pārvaldes vadošie darbinieki S.Daudziņa, I.Ločmele, V.Siliņš, kā arī I.Freivalde no institūcijas ALTUM.
Semināra sākums pulksten 11, tā darbs plānots trīs stundu garumā.
Savukārt 12.maijā paredzēts seminārs mazo lauku saimniecību un jauno lauksaimnieku investīciju projektu piesaistīšanai un projektu sagatavošanas nosacījumu izvērtēšanai.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!