PALDIES orķestrim!
Pēc 1.maija pūtēju orķestra “Balvi” koncerta “Uz spārniem pavasari nesot līdzi…” Balvu Kultūras un atpūtas centrā redakcija saņēma daudzus jo daudzus lasītāju vēlējumus orķestrim un diriģentam Egonam Salmanim pateikt ‘paldies’ vārdus par brīnišķīgajiem mirkļiem, ko sarūpēja mūziķi. Izpildot lasītāju gribu, no sirds sakām: “PALDIES!”
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!