Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

“Es gribu, māt, paldies sacīt”

“Es gribu, māt, paldies sacīt”
resized-1lllllllpppp.jpg

Svētdien pirms svinīgā Mātes dienai veltītā koncerta “Es gribu, māt, paldies sacīt” Vīksnas pagastā pašdarbnieki steidza nofotografēties. “Ejam labāk pie traktora – mēs esam taču laukos,” jokoja dejotāji (foto). Deju kolektīva vadītāja Gunta Grāmatiņa taujāta, kā sācies svētku rīts, atzina, ka ģimenē jau apēsti rīta kēksiņi un izdzerta rīta kafija. “Tagad baudīsim koncertu,” viņa mudināja. G.Grāmatiņa Mātes dienu vērtē kā sirsnīgus un mīļus svētkus, kad gribas apciemot māmiņas un vecmāmiņas, kā arī pabūt kopā ar meitiņu Kitiju (4 gadi). Visām pasaules māmiņām viņa novēl dzīvot, priecāties un baudīt šo skaisto dzīvi! Pasākumā patiesi valdīja sirsnīga noskaņa. Bērni, uzrunājot skatītājus, uzsvēra, ka uz zemes eksistē tikai viena beznosacījuma mīlestība: “Māmiņas! Paldies, ka mēs esam uz šīs pasaules!” Vissvarīgākais šajā dienā un ne tikai šajā dienā, bērnuprāt, ir pateikt ‘paldies’ vārdus. PALDIES!

 

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!