Varbūt kādreiz, varbūt kaut kad mēs tiksimies…

Trešdien Tilžas internātpamatskolā virmoja gan lepnums par astoņiem skolas absolventiem, gan skumjas par izglītības iestādes slēgšanu. Skolas direktore Iluta Bērziša atzina, ka, nākot uz izlaidumu, apsolījusi sev divas lietas: “Pirmkārt, neraudāt. Otrkārt, nelietot vārdu ‘pēdējais’.” Direktore patiesi turējās braši, tomēr viņai, tāpat kā kolēģiem un klātesošajiem, miklums acīs neizpalika.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!