Mākslas plenēru noslēdz ar izstādi

No 10. līdz 16. jūnijam nemateriālajā kultūras mantojuma centrā “Upīte” notika Balvu rajona partnerības un citu sadarbības partneru rīkots starptautisks plenērs “Kultūras mantojuma izpēte”, kurā piedalījās apmēram divdesmit dalībnieki no Latvijas un Somijas.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!