Vēl viena maza pateicība

Pirms 33 gadiem notika baisā pasaules mēroga nelaime, kad uzsprāga Černobiļas AES reaktors, izmetot gaisā milzīga radioaktīvā piesārņojuma mākoni. Likvidēt avārijas sekas aizbrauca gandrīz miljons cilvēku, tostarp arī no Baltijas republikām. Godinot viņu nesavtīgo ieguldījumu, Latvijas valsts kā goda un cieņas apliecinājumu izveidojusi īpašas Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka piemiņas zīmes. Aizvadītajā ceturtdienā tās svinīgi pasniedza vairāk nekā trīsdesmit bijušā Balvu rajona iedzīvotājiem, klātesot iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!