“Eima, eima”… jau piekto gadu

Aizvadītās nedēļas nogalē ar ieskaņas koncertu “Saejam, dancotāji, no malu maliņām” Viļakas novada Borisovas Vecdārza estrādē iesākās V Starptautiskais deju festivāls “Eima, eima”, kas sestdien turpinājās Balvu novadā un noslēdzās svētdien Baltinavas novadā. Šogad mūspusē ciemojās divi kolektīvi no Krievijas un viens – no Igaunijas. Kā vieni no pirmajiem uz skatuves Borisovas Vecdārzā kāpa Viļakas kultūras nama bērnu dziesmu un deju ansamblis “Pogas un podziņas”.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!