Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Velomuzikanti finišē Upītē

Velomuzikanti finišē Upītē
resized-IMG_3927.jpg

2.jūlijā ar astoto koncertu šogad Upītē finišēja “Velomūzika 2019”. Atgādinām, ka astoņus gadus mūziķi, aktieri un līdzbraucēji min pedāļus un maina mūziku pret naktsmājām. Šogad devītajā braucienā velomūziķi izvēlējās savus ceļus un neceļus meklēt Latgalē. Ģitārists Aivars Vaišļa, mūziķis Kārlis Kazāks un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kaspars Zvīgulis klātesošos Upītes tautas namā pārsteidza ar patiesiem stāstiem un pārdomām par dzīvi, kā arī emocionālām dziesmām, tostarp latgaliešu valodā. Savas sajūtas velobraucienā viņi atspoguļoja arī dziesmā no krievu multfilmas “Brēmenes muzikanti” (foto).

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!