Māgaliņa atgriežas pie savām “cipītēm”

Mārīte Slišāne no Viļakas novada Šķilbēnu pagasta Upītes pēc trim Rīgā pavadītiem gadiem atgriezusies tēva mājās un uzsākusi saimniecisko darbību, kuras mērķis ir dot iedzīvotājiem iespēju iegādāties bioloģiski audzētu mājputnu olas. Pēc izglītības būdama daiļdārzniece un filoloģe, viņa tādējādi realizē savas bērnības vīzijas. Mārīte saka: “Cilvēks ir laimīgs tikai tad, ja piepilda savu bērnības sapni. Un man tāds ir!”
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!