Nosvin Marienhauzenas ģimeņu festivālu

Sestdien Viļakā pulcējās lieli un mazi, lai, piedaloties dažnedažādās aktivitātēs, jauki pavadītu pirmo Marienhauzenas ģimeņu festivālu. Viļakas novada pašvaldības projektu vadītāja Santa Komane jautāta, kā radās ideja par šāda pasākuma nepieciešamību, atzina, ka novadā ir ļoti daudz standarta pasākumu, tāpēc gribējās noorganizēt kaut ko lielu un vērienīgu: “Kas var būt svarīgāks par ģimeni? Kāpēc ne festivāls?” Tāpat Santa priecājās, ka festivāla organizēšanā iesaistījās ļoti daudz cilvēku, biedrības un dažādas organizācijas.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!