Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

“Kādēļ nepieņēma sīknaudu?”

“Kādēļ nepieņēma sīknaudu?”
resized-20190920_103509.jpg

Uz laikraksta “Vaduguns” autoatbildētāju piezvanīja balvenietis, kurš pastāstīja par gadījumu Balvu novada pašvaldības aģentūras “SAN – TEX” komunālo maksājumu norēķinu centrā.
“Pagājušajā ceturtdienā ap pulksten 11 devos uz “SAN – TEX” komunālo maksājumu norēķinu centru Balvos, lai samaksātu ikmēneša maksājumu par patērēto ūdeni. Summa samaksai bija 5,88 eiro + 35 eirocenti komisijas nauda. Vēlējos norēķināties sīknaudā, dodot piecu, divu un viena eirocenta monētas. Tomēr sīknaudu pretī neņēma. Kāpēc tā? Absolūti neko ļaunu nebiju domājis. Pensionāriem taču tās naudiņas ir tik, cik tās ir, un kāda tā ir. Naudiņu krājam no viena mēneša līdz otram un, kā saka, nauda no rokas uzreiz mutē! Ņemot vērā šo situāciju, pagaidām par izlietoto ūdeni vēl neesmu norēķinājies (saruna notika pagājušajā piektdienā – aut.pieb.). Protams, noteikti būs jāsamaksā un, ja reiz izveidojās tāda situācija, tas būs jādara ar lielākām naudaszīmēm. Tomēr tas, ka no manis nepieņēma sīknaudu, manuprāt, noteikti nav pareiza rīcība,” uzskata vīrietis.

 

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!