Labrīt, eglīte!

Vakar un vēl divas ceturtdienas no plkst. 8.30 līdz 11.00 pie Tilžas pagasta galvenās egles ikviens aicināts samīļot Rūķus, pateikt ‘labrīt’ eglītei, kā arī pacienāties ar piparkūkām. Rūķenes, kā sevi dēvē kultūras pasākumu organizatore Daiga Lukjanova un Astrīda Ivanova, uzsver, ka pirmo reizi Tilžas vēsturē Rūķi pie Rūķu namiņa priecē garāmgājējus.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!