No tikšanās ar iedzīvotājiem aizbrauc ar ložmetēju

9.janvāris Viļakas un apkārtējo novadu cilvēkiem bija īpaša diena, jo reģionālajā darba vizītē Viļakā ieradās Valsts prezidents Egils Levits. Valsts augstākajai amatpersonai šī bija piepildīta diena, jo tās laikā prezidents ne vien pabija robežapsardzības nodaļā, apskatīja vienu no Latvijas lielākajām zemnieku saimniecībām “Kotiņi”, bet arī devās uz tikšanos ar vietējiem iedzīvotājiem. Šķilbēnu pagasta kultūras centra “Rekova” lielā zāle bija pārpildīta. Lai ieraudzītu prezidentu vaigā un uzdotu viņam jautājumus, bija atbraukuši ļaudis arī no blakus novadiem.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!