“Tas ir ļoti skaisti!”

Pagājušās nedēļas nogalē Balvu Centrālajā bibliotēkā pulcējās mākslas skolas pedagogi, audzēkņi, kā arī ciemiņi, lai priecātos par kārtējo mākslas skolas radošā kolektīva izstādes “Kopā” atklāšanu. Izstādes “Daba. Tuvplāns. Interpretācija” organizatore Līga Bule atgādināja, ka pirms gada šo tēmu izvēlējās mākslas skolas absolventi.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!