Vai bīstamais vīruss jau arī pie mums?

Trešdien, 26.februārī, Gulbenes Neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta brigāde ar aizdomām par saslimšanu ar bīstamo koronavīrusu “Covid -19” Latvijas Infektoloģijas centrā nogādāja pacienti no Viļakas novada. Ceturtdienas rītā sievietes ģimenes ārste saņēma priecīgu vēsti – varam uzelpot, testa rezultāti ir negatīvi un saslimšana nav apstiprinājusies.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!