Trešdiena, 24. jūnijs 2026 16°C Balvi
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Tas ir nožēlojami…

Tas ir nožēlojami…
resized-IMG-20200318-WA0000.jpg

Kāda Balvu pilsētas iedzīvotāja šīs otrdienas rītā pamanīja attēlā redzamos atkritumus, kas bija izmesti zālājā blakus ceļam – starp Bērzpils 51 un Bērzpils 52 privātmājām. “Absolūti nav saprotams, kāda ir šādu cilvēku kultūra un viņu dzīves principi. Kur šie cilvēki ir auguši un kā viņi tikuši audzināti, ja savus mēslus vieglu roku var atstāt jebkur, kur ienāk prātā? Tas ir nožēlojami…,” sašutusi par atsevišķu cilvēku attieksmi pret savu dzīves telpu ir lasītāja. Sieviete piebilst, ka šādi apkārtnes mēslotāji ir ne tikai nožēlojami, bet nereti arī stulbi. Tas tādēļ, jo atsevišķos gadījumos starp atkritumiem var atrast arī informāciju, kas norāda, kurš tad šos atkritumus ir izmetis.

 

Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!