Iedzīvotāji gatavi rīkoties paši

Balveniete interesējas,- kāpēc pašvaldība nerūpējas par klaiņojošu kaķu sterilizēšanu, kā tas notiek citās pilsētās? It kā līgums ar dzīvnieku patversmi ir noslēgts, bet joprojām Balvu daudzdzīvokļu māju pagalmos dzīvo bezsaimnieka kaķi, kuri, protams, arī vairojas.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!