“Māmiņu skola ir vajadzīga!”

Pagājušās nedēļas nogalē Balvu slimnīcā atsākās “Māmiņu skolas” nodarbības jaunajiem vecākiem. Vecmāte Inese Dadžāne (foto – no labās) trīs topošajām māmiņām un diviem topošajiem tēviem stāstīja par grūtniecības un dzemdības niansēm, sniedzot vērtīgus padomus, lai viss noritētu veiksmīgi. “Māmiņu skola ir vajadzīga!” ir pārliecināta Linda no Gulbenes (foto – no kreisās).
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!