Balvi tūristu acīm

Saka, ka ar svešu aci viss redzams labāk. Jo pašu acis pierod, un pēc kāda laika liekas – viss ir labi, skaisti un jauki. Tāpēc ieklausīsimies cilvēkos, kuri ierodas Balvos kā ciemiņi, kā ekskursanti vai garāmbraucēji. Ieklausīsimies cilvēkos, kuri ar tūristu grupām saskaras ikdienā. Ko dzird un redz viņi?
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!