Nodod ielu tautas lietošanā

Aizvadītajā sestdienā Viļakā svinīgi atklāja renovēto ceļa posmu, klātesot Kurmim, Žurkai un pilsētas Ezim. Jāsecina, ka “Pieņemšanas-nodošanas” akta parakstīšana iekavējās, jo Kurmis ar Žurku pavēstīja dažus iebildumus… Tiesa, Ezis jeb novada vadītājs Sergejs Maksimovs bija pārliecinošs, pavēstot, ka jebkura lieta ir risināma.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!