Pieprasa neaiztikt novērošanas kameru

Rugāju novada pašvaldība vēršas pie iedzīvotājiem ar brīdinājumu: “Rugāju novada dome atgādina, ka arī Rugāju parka estrādē jau ilgāku laiku ir uzstādīta videonovērošanas kamera. Diemžēl jau vairākkārt kamera tikusi aiztikta un grozīta, kā rezultātā tā tiek bojāta. Ja šī darbība tiks atkārtota, iesaistītās personas sauks pie atbildības!”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!