Izremontēta nodaļa ar atbilstošu ārstēšanu

Pēdējās divās nedēļās Balvu novadā saslimstība ar Covid-19 konstatēta 45 cilvēkiem. Diemžēl infekcijas skarto skaits palielinās, un realitāte ir arī Covid ārstniecības nodaļas atvēršana Balvos. Sazinājāmies ar Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības sabiedrisko attiecību speciālisti Lanu Upīti. Par to – “Vadugunī”.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!