Mūspusē aizlieguma atrasties uz ledus nav

Aizvadītās pusotras nedēļas laikā Latvijā seši cilvēki, atrodoties uz ūdenstilpēm, ielūzuši ledū un gājuši bojā, bet divi – izglābti. Par laimi, mūspuses novados šī gada ziemā šādi traģiski negadījumi nav notikuši. Tomēr laikraksta “Vaduguns” redakcija un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina būt piesardzīgiem, jo ledus kārta joprojām ir ļoti plāna un atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!