Turpinās “Depo” ugunsgrēka seku likvidēšana

Pagājušas nepilnas divas nedēļas, kopš lielveikalā “Depo” Rēzeknē izcēlās ugunsgrēks. Tā dzēšanas un seku likvidēšanas darbos piedalījās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Balvu daļas un Tilžas posteņa ugunsdzēsēji glābēji. Daudzu iecienītajā mājas, dārza un remonta preču veikalā ikdienā strādāja arī vairāki mūspuses iedzīvotāji.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!