Uz veikalu iepirkties tikai pa vienam

Pandēmijas laiks turpinās, un ārkārtējā situācija Latvijā pagarināta līdz 6.aprīlim. Šonedēļ uzsākta pakāpeniska pāreja uz jaunu tirdzniecības modeli – paplašinot preču pieejamību klātienē, vienlaikus pastiprinātas drošības prasības un to ievērošanas kontrole. “Vaduguns” centās uzzināt, ko par jauninājumiem spriež cilvēki.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!