Balvi vai trako māja?

Otrdiena pasažieriem Balvu autoostā, šķiet, ilgi paliks atmiņā kā “viesmīlības miera osta”. Kā nu ne, jo, lai nokļūtu līdz peronam, tagad jāiet apkārt vairākām ēkām. Kāpēc? Tā, lūk, lēmuši tirdzniecības centra “Planēta” apsaimniekotāji. Otrdienas pievakarē pārstāve Anastasija no Rīgas telefonsarunā pavēstīja, ka tā esot Ministru kabineta prasība.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!