Pēc brauciena ar autobusu nokļūst slimnīcā

Laikraksta “Vaduguns” redakciju apmeklēja kāda kundze, ar kuru jūnija sākumā atgadījās pavisam nelāgs starpgadījums. Proti, cienījama vecuma sieviete ar vietējā maršruta autobusu aizbrauca vienu pieturvietu tālāk, kā rezultātā atpakaļ līdz galamērķim vairākus kilometrus nācās mērot kājām. Rezultātā, kā stāsta kundze, pēc visa notikušā viņa ar veselības problēmām nonāca Balvu slimnīcā.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!