Slēgta Covid-19 nodaļa Balvos
Otrdien valdības sēdē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Katastrofu medicīnas centra vadītāja Dita Heiberga informēja, ka slēgta SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Balvu stacionārā izveidotā Covid-19 pacientiem paredzētā nodaļa. Viņa stāstīja, ka stacionēto Covid-19 pacientu skaits turpina samazināties un pašlaik šādiem pacientiem atvēlēto gultasvietu noslodze ir 41%. Augsta noslodze, sasniedzot 75%, pašlaik saglabājas tikai Dobeles slimnīcā.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!