Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Slēgta Covid-19 nodaļa Balvos

Otrdien valdības sēdē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Katastrofu medicīnas centra vadītāja Dita Heiberga informēja, ka slēgta SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Balvu stacionārā izveidotā Covid-19 pacientiem paredzētā nodaļa. Viņa stāstīja, ka stacionēto Covid-19 pacientu skaits turpina samazināties un pašlaik šādiem pacientiem atvēlēto gultasvietu noslodze ir 41%. Augsta noslodze, sasniedzot 75%, pašlaik saglabājas tikai Dobeles slimnīcā.

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!